Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

2005 yılında faaliyetine perakende ve toplu proje mutfak satış mağazacılığı ile başlayan natural kitchen düzce organize sanayi bölgesinde faaliyete geçen yeni fabrikası ile modern üretimin yanında klasik el işçiliği üretimini de koruyarak mutfak dolabı üretiminde farklı bir tarzı ve çizgisi olmuştur. Türkiye ve yakın dış pazarlarda tasarımları ve ürünleri ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.


Natural Kitchen

MİSYONUMUZ

Mutfak dolaplarınızı değiştirmek zor, yorucu ve pahalı bir karardır, bu nedenle doğru seçimi yapmak uzun yıllar boyunca güzel, kaliteli, trend ve fonksiyonel bir mutfak dolabına sahip olmak çok önemlidir. Mutfak dolaplarınız, mutfağınızın şıklığı ve görünümünün yanı sıra, kullanım kolaylığı ihtiyacınıza göre saklama kapasitesi ve sizlere rahat çalışma alanı sağlamalıdır. İhtiyaçlarınıza göre mutfak dolabınız ne kadar iyi tasarlandığı maalesef kullanmaya başlamanızdan sonra ortaya çıkar. Amacımız, size en iyi kalite ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özenle tasarlanmış mutfak dolapları sağlamaktır.

Natural kitchen olarak, idealimiz tasarımlarımızı müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına karşıladığından emin oluncaya ve en mükemmel olanı ortaya çıkartıncaya kadar çalışmaktır. Tasarım ufkumuz ve kabiliyetimiz neredeyse sınırsızdır. Bu nedenle, her bütçeye uygun Avrupa standartlarında En kaliteli ürünleri üretmeyi taahhüt ediyoruz; performans ve güvenilirlik kriterlerimize uygun pazardaki en iyi tedarikçileri seçiyoruz. Kullandığımız her bir parçanın en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmasına dikkat ediyoruz.

Biz bir işletmenin kalitesinin, adının arkasındaki insanların kalitesine bağlı olduğuna inanıyoruz. Ve sektördeki en iyi ekibe sahip olduğumuza eminiz. Natural kitchen, mükemmellik arayışı içinde tutkulu bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Bitirdiğimiz her bir proje sonrası müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti bizim için her şeyin üstündedir.


ÇEVRE BİLİNCİMİZ

Ürünlerimizde Su bazlı boyaları tercih ediyoruz. su bazlı boyaların içinde bulunan zararlı maddeler diğer boyalara göre % 84 daha azdır. Sadece müşterilerimizin ve çalışanlarımızı sağlığını korumakla kalmaz, aynı zamanda daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır. Her türlü endüstriyel üretimin doğamıza verdiği zararın farkındayız. Bu nedenle, çevreye duyarlı teknolojilere ve uygulamalara bağlılıklarıyla bilinen tedarikçileri tercih etmekteyiz.

Amacımız, Sizlere en iyisini sunmak ve çocuklarımızın mirasımızı korumaktır.


Saygılarımızla...Natural Kitchen
Natural Kitchen